​Kredyty walutowe - Pomoc Frankowiczom

Unieważnienie i odfrankowienie kredytu to proces trudny i wymagający specjalistycznej wiedzy. Dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonego radcy prawnego, gwarantującego fachową pomoc na każdym etapie sprawy.

Pomagam Kredytobiorcom posiadającym kredyty we franku szwajcarskim w sprawach o ich unieważnienie i odfrankowienie, a także w odzyskaniu nadpłaconych rat.

Z moją pomocą zminimalizujesz straty związane ze wzrostami kursu franka szwajcarskiego i stóp procentowych. Jeśli cały udostępniony przez Bank kapitał został spłacony występuję o zabezpieczenie, w celu umożliwienia Kredytobiorcy natychmiastowego zaprzestania spłacania rat.

Będę zastępować Cię na każdym etapie sprawy, a jeśli Twój osobisty udział będzie niezbędny, udzielę Ci wsparcia, szczegółowo wyjaśniając, co należy zrobić.

Sprawy prowadzę na terenie całego kraju.

Jak działam

1

Bezpłatna analiza

W pierwszej kolejności przeanalizuję Twoją umowę, aby ustalić, czy zawiera klauzule pozwalające na unieważnienie lub odfrankowienie kredytu oraz określę szacunkową wartość Twoich roszczeń

2

Konsultacja

Mając wiedzę, czy umowa zawiera klauzule abuzywne oraz o wysokości potencjalnych roszczeń możesz skonsultować ze mną swoją sprawę.

3

Zawarcie umowy
Zasady współpracy i zapłaty wynagrodzenia ustalamy w umowie w jasny i zrozumiały sposób.

4

Reklamacja w Banku
W każdej sprawie mogę wystąpić w Twoim imieniu do Banku z reklamacją, aby poznać warunki ewentualnej ugody. Jej zaletą jest szybkość – jednak warunki oferowane przez banki są zazwyczaj mniej korzystne, niż to co możesz uzyskać wygrywając sprawę.

5

Skierowanie sprawy do Sądu
Jeśli Bank dobrowolnie nie zwróci niesłusznie pobranych kwot lub nie zostanie zawarta ugoda skieruję pozew do Sądu i poprowadzę za Ciebie całą sprawę.

6

Wykreślenie hipoteki
Po prawomocnym zakończeniu sprawy pomogę Ci wykreślić wpis o kredycie z księgi wieczystej nieruchomości.

Co oferuję

  • bezpłatną analizę umowy kredytowej
  • zasady zapłaty wynagrodzenia dostosowane do możliwości Kredytobiorcy
  • reprezentację w postępowaniu przed bankiem
  • wyliczenie wysokości należnego roszczenia
  • sporządzenie i wniesienie pozwu oraz wszelkich innych niezbędnych pism
  • reprezentację w postępowaniu sądowym, aż do prawomocnego zakończenia sprawy
  • bieżące wsparcie w całym postępowaniu
  • pomoc w wyegzekwowaniu należności od Banku i wykreśleniu hipoteki z księgi wieczystej nieruchomości

NA KAŻDYM ETAPIE SPRAWY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA ZE MNĄ, BEZPOŚREDNIO W KANCELARII LUB W SPOSÓB ZDALNY, PODCZAS KTÓREGO Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEM NA WSZYSTKIE NURTUJĄCE CIĘ PYTANIA.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.